Teema: Hääleta Muuga külaplatsi poolt!

TÄNASEST SAAB ANDA OMA HÄÄLED PARIMATELE IDEEDELE KODULINN KAUNIMAKS 2018 KONKURSI RAAMES

Jaanuaris kuulutas Maardu linnavalitsus välja ideekonkursi Kodulinn Kaunimaks 2018, mille raames esitasid kolme nädala jooksul maardulased erinevad ideed linna paremaks muutmiseks. 19. veebruariks 2018 laekus konkursile 56 ideed.

Konkursi komisjon valis kõikidest esitatud ideedest välja 8, mis vastavad konkursi tingimustele, mille maksumus ei ületa 30000 eurot, mida on võimalik realiseerida 2017 aasta jooksul ning mille hooldamine ei too ebamõistlike kulusid tulevikus.

  Ilusamad bussipeatused (idee esitajad Karel Kurvits, Sirje Hollo)
  Ettepanek muuta bussipeatused säravamaks ja ilusamaks. Üheks võimaluseks võiks värvida need Eesti rahvariide seelikute mustrite järgi triibuliseks. Postide küljes võiksid suvel olla lilleamplid.

   Muuga külaplats korda (idee esitaja MTÜ Maas)
   Idee on luua muugalaste kooskäimise paremad võimalused, kasutades selleks olemasolevat Lennula kinnistut ning luues sinna ürituste korraldamiseks paremad tingimused (sh kinnistu korrastamine, külakiik, lava ja katusealune, lõkkeplats jt)

    Grillimiskohad metsaparki (idee esitajad Karmen Simon ja Aleksander)
    Metsaparki võiks teha korralikud grillimiskohad, kus inimesed suvel saaks grillida ja vaba aega veeta. Läheduses võiks olla ka atraktsioon lastele.

     Amfiteater Kellamäe pargi tiigi ääres (idee esitaja Valeria Šinkarjova)
     Kellamäe parki võiks kirikupoolse tiigi äärde luua tõusvate istmeridadega poolringi kujuline vabaõhuteater. See kaunistab Kellamäe parki ning loob hubase koha vaba aja veetmiseks inimestele eri vanuses.

      Pulmaplats koos raamiga piltide tegemiseks  (idee esitaja Tatjana-Aleksandra Grunina)
      Maardu vajab piduliku abielutseremoonia jäädvustamiseks kohta, kuhu saaksid koguneda pulmalised ning kinnitada sinna traditsioonilised lukud ja lindid. Samal platsil võiks asuda ka suur raam ilusate piltide tegemiseks linna taustal (nt tagaplaanil kirik ja tiik).

       Koerte jalutusplatsi loomine põhjapoolsesse linnaossa (idee esitaja Valentin Petrov)
       Idee on luua piirdeaiaga plats, kus koeraomanikud saaksid oma loomadega jalutada. See teeks koeraomanike elu mugavamaks ning aitaks hoida meie linna tänavad puhtana.

        Lauatennise lauad hoovidesse (idee esitaja Ivan Dorohhin)
        Idee on paigaldada Maardu korruselamute hoovidesse lauatennise lauad, et noored ja lapsed oleksid rohkem motiveeritud veetma oma vaba aega värskes õhus.

         Tehniline hoone linnastaadionile (idee esitaja jalgpalliklubi Maardu Linnameeskond)
         Jalgpall areneb linnas kiire tempoga ning tehnilise hoone loomine aitaks sellele kaasa. Abihoones saaks jalgpalliklubi Maardu Linnameeskond hoida oma spordiinventari. Sama hoonet saab kasutada ka muu linnastaadioni hooldamise ja spordivõistluste korraldamisega seotud vahendite hoidmiseks (nt suusavarustus jt).

         Iga vähemalt 16.aastane Maardus registreeritud elanik saab anda oma hääle kahele ideele, mis tema arvates peavad olema teostatud selle ideekonkursi raames.

         Hääletamine kestab 1 - 18. märtsini 2018  ning selle tulemused avalikustatakse aprilli keskel.

         Hääletada saab:

         •  elektrooniliselt läbi www.volis.ee  portaali (eeldab sisselogimist ID kaardi või Mobiil ID kaudu);

         •  avaldades oma soovi paberil ning tuues seda Maardu Vaba Aja Keskusesse kl 10-16 (kaasa võtta pass, ID kaart või juhiluba);

         •  saates oma valiku emaili teel aadressile linnavalitsus@maardu.ee . Kirjas peab nimetama oma täisnime, isikukoodi ning idee(d), mille toetused soovite oma hääl(ed) anda.

         Muudetud marius (11-Mar-2018 09:23:45)