Teema: Perearstikeskus

Milline on huvi muuga elanikel, et aedlinnas oleks perearst olemas?
Kus sa praegu arsti juures käid?
Kas sa oled rahul?

Kas me vajame aedlinna perearsti keskust?

raido@muugaaedlinn.ee 59195555

Re: Perearstikeskus

mina käin Randvere perearsti juures, Kati Paal on fantastiline ja hooliv:) Lisaks muidugi ka pereõde Marge Veik. Arvan, et neile, kellel aga auto puudub, oleks perearst Muugale teretulnud.

ma ei pea seda kahjuks vajalikuks. Perearst peab olema kvaliteetne ja kvaliteetsuse kriteerium on igal ühel erinev. Asukoht ei pane mind küll muutma seda, kui perearst on hetkel tubli ja asjatundlik. Kasutan Tallinna kesklinnas oleva perearsti teenuseid.

mari wrote:

mina käin Randvere perearsti juures, Kati Paal on fantastiline ja hooliv:) Lisaks muidugi ka pereõde Marge Veik. Arvan, et neile, kellel aga auto puudub, oleks perearst Muugale teretulnud.

Marikene, no mis nipiga Sa tema patsiendiks said?

Aire wrote:
mari wrote:

Marikene, no mis nipiga Sa tema patsiendiks said?

Oleme tema nimekirjas üle nelja aasta, äkki siis oli see kergem?! Praegust seisu ei tea.

Millal see Maxima lähedal ehitatav perearstikeskus valmima peaks?

kkk wrote:

Millal see Maxima lähedal ehitatav perearstikeskus valmima peaks?

See ei lähe ennem tööle kui me suudame tekitada nimistu. wink

raido@muugaaedlinn.ee 59195555

Huvi on. Kui oleks normaalne arst siis koliks kogu perega üle.
Hetkel kogu pere (5 inimest) Pirita Perearstikeskuse hingekirjas.

Rahul, aga külastame arsti väga harva. Kui aga oleks lähemal perearst, kes võtaks mõni päev ka õhtupoole vastu, siis oleks huvi ehk suurem.
Hetkel lihtsalt iga väikese asja pärast ei viitsi Piritale minna. Näiteks kui vaja lapsega minna, siis tuleb töö ajal sõita Muugale, võtta laps peale, sõita Piritale, siis jälle laps koju viia (haiget last bussi ei aja) ja linna tagasi kihutada.  Kui autot ei oleks, siis ma ei tea mis saaks...

No kui tuleb  selline asi, siis meie 5 inimest ka sinna kirja paneme.
Aga see perearstikeskuse loomine on ilmselt jälle see, et sissekirjutatud inimesi piisavalt palju ei ole ja nagu alati iga asjaga - kärss kärnas ja maa külman´d.

Meie pere kasutaks hea meelega kõiki teenuseid alates sissekirjutusest kuni ma-ei-tea-milleni, kui need asutused siia tuleksid, enne ei julge end linna arvelt maha võtta:) Veidi on hirm ka kooli pärast - kas seoses uue korraga enam mingit võimalust ei ole Pirita kooli saada lastel? Teab keegi, kellel lapsed sel sügisel Muugalt Piritale kooli said?

kadri wrote:

Veidi on hirm ka kooli pärast - kas seoses uue korraga enam mingit võimalust ei ole Pirita kooli saada lastel? Teab keegi, kellel lapsed sel sügisel Muugalt Piritale kooli said?

Mu laps sai nüüd sügisel Pirita kooli sisse aga tõsi... meil on Tallinna sissekirjutus. Seda just kooli tõttu.

Ise olen kirjas Viimsi perearsti juures, mees Kiilis, laps Maardus. Kui oleks Muugal perearstikeskus, siis vähemalt lapse paneks sinna kirja.

Meie peregi hakkaks kasutama küll kui korralik arst oleks smile Olime ka Pirita nimistus aga meie arst läks dekreeti ja meie pere visati sealt välja. Õnneks võttis meid endale Kose oma aga sinna ka jah minek hädajuhul ja endal pool tööpäeva hukas ja lapsel pool koolipäeva hukas.

Ja Pirita kooli kohta - meil on sissekirjutus Maardus, 1. klassi nooremat ei võetud, sest kohad olid täis aga 2. klassi sai juba sisse ilusti smile

Muudetud Kelly (12-Mar-2012 19:01:46)

1. Huvi on.
2. Lapsed (üks 7.a. ja teine varsti 3-kuune) käivad Tõnismäel lastearsti juures, endal perearst samuti Tõnismäel, elukaaslasel Magdaleenas. Kuna autot ei oma, sõidame rõõmsalt taksodega.
3. Rahul sellega, et lapsed saavad just lastearsti juures käia. Muidugi võiks seda teenust tõesti lähemalt saada. Piritale ei saanud nimekirja ei 7 aastat tagasi, ega ka mitte eelmise aasta lõpul, selle võimalusega oleks muidu ka ülirahul olnud.
4. Raudselt vajame.

Milline on huvi muuga elanikel, et aedlinnas oleks perearst olemas? - Mul kui elanikul on huvi olemas.
Kus sa praegu arsti juures käid? - Tallinnas sadama kandis.
Kas sa oled rahul? - VÄGA rahul. Kauge, kuid ülihea arst.
Kas me vajame aedlinna perearsti keskust? - VAJAME!

Kindlasti koliks oma perearsti üle Muugale. Praegu perearst Tallinnas, sissekirjutus muidu Muugal. Praeguse arstiga rohkem selline telefonisuhe tekkinud. Panen omale diagnoosi ära ja ta kirjutab vajadusel rohud smile

Hetkel oleme Mähe perearsti nimekirjas-oleme tõeliselt rahul, kuid ikkagi on siit pikk maa minna ja koduvisiite ei julgeks unistadagi. Ilmselt tuleksime terve perega üle küll-peres 4 last ja ikka vahest haiged. Hea oleks lähedal käia...lisaks unistasin juba ammu, et Muugal oleks oma perearst smile)

kindlasti oleks perearsti vaja ka Muugale, küla on ju üsna suur. Meie pere käib arsti juures Mustamäel Mustamäe Haigla lähedal. Siis kui arsti valisime(esimene laps sündis), võeti meid terve perega sinna ja oleme väga väga rahul siiamaani. Päris kauge on käia, eriti nüüd kahe väikese lapsega, sõidad sinna u 40min. Aga loeb see, et super arst meil! Kui siin Muugal oleks ka keegi asjalik, mõtleks võib olla isegi ümber.

Tegelikult Muuga Perearstikeskus on juba olemas ja see asub Kallavere Haiglas. Ja mina (koos oma perega) olen seal nimekirjas, u pool aastad. Aga arstiga, kahjuks, ei ole rahul.
Tahaks ikka et arstikeskus oleks Muugal, mitte Maardus.