Teema: O: prusse 50x200 6m 10tk või teab keegi kohta soovitada?

O: prusse 50x200 6m 10tk või teab keegi kohta soovitada ning hindu?
Vana-Narva mntl enam seda Puiduküla ei ole ja üldse kuidagi müügikohti väheks jäänud. Puumarket aga päris kirves sad

Re: O: prusse 50x200 6m 10tk või teab keegi kohta soovitada?

tutvu invester.ee hinnakirjaga, seal kohale toomine tasuta, kui tellimus suur.. ise plaanis sealt asju lähiajal tellida, seega saaks koos tellida

Tänan info eest. Bauhaus jah kuidagi päris soodne, eriti tsement:) Aga see invester tundub täitsa hea.
Mari, millal tellid? Mul küll suht väike kogus. Vaatasin nende kodukalt järgi ja hinnad täitsa ok. Mul oleks vaja ca 10   6 meetrist prussi, nende hinnakirja järgi teeks see 1500. Siis vist võtaks isegi kogu tihu, ca 16tk ja 2500.- Kas võtad punti? smile

mõõdan täna-homme omale vajamineva koguse ära (mul vaja sisevoodrit ja 50x50 prussi jne), seega saaksin tellimuse selle nädala lõpus ära teha... arvan, et nädalaga toovad ära, tavaliselt ootavad, kui selle nö koorma kokku saavad. Kui väga kiire, võid uurida ka Agrotarbest... anna siis teada mari@tofa.ee

MInu maja on üles ehitatud selle firma puiduga.
http://www.trktimber.ee/
Saad sõita platsile, ise valida materjali ja hinnad on siiani soodsaimad.

big_smile

raido@muugaaedlinn.ee 59195555

Nii, Invester tegi mulle aialippide pakkumise, millest on raske keelduda. Kas on keegi veel tellimas sealt midagi lähialajl, äkki saaks transporti kuidagi kos kombineerida?Minu kogus on 0,5m3 , seega üsna väikene ruumilt.

Mari pidi homseks saama teada vajamineva hulga ja siis teeme tellimuse.

tervitus kõigile puidusõpradele:)
tellimisinfot siis: voodrilaud nr 56913005, aialipid ja prussid 5030452.
Tellijaid siis hetkel kolm: üks soovib tihu 6-meetriseid 50x200 prusse, teine pool ruumi aialippe ning kolmas 50x50 prussikuid ja sisevoodrit ca 50m2.

Sisevooder laos olemas, teisel numbrile veel pole helisatnud, teen seda õhtu poole..
ise loodan, et saame siis järgmine nädal materjalid kätte... peab vaid uurima, kas on nõus ikka kolme aia taga kauba maha panema

Minul tellimuse numbrit veel kuskilt saadetud pole, täna tegin meili teel alles tellimuse ära ja arvas, et kuna immutatud materjal, siis kuskil 10 päeva ehk läheb aega.Iseenesest saan enda materjalile ise ka järgi minna, see mahub mulle peale, juhul kui teie materjal toodaks varem ära või kui nad ei viitsi mitme aia taga käia.

Kas see kogus neile üldse piisav, et nad tasuta kohale tooksid?
Mina räägisin sealt Jüri Hiienurmega tel.5105565

Muudetud marius (06-Oct-2010 13:28:38)

marius wrote:

Minul tellimuse numbrit veel kuskilt saadetud pole, täna tegin meili teel alles tellimuse ära ja arvas, et kuna immutatud materjal, siis kuskil 10 päeva ehk läheb aega.Iseenesest saan enda materjalile ise ka järgi minna, see mahub mulle peale, juhul kui teie materjal toodaks varem ära või kui nad ei viitsi mitme aia taga käia.

Kas see kogus neile üldse piisav, et nad tasuta kohale tooksid?
Mina räägisin sealt Jüri Hiienurmega tel.5105565

kuule, aga veel aasta tagasi immutasid nad Tallinnas st tõid kauba Tallinnasse ja viisid tagasi.. äkki võimalik vahepeal kaup ära näpata:)

Saan ma õigesti aru, et selle Investeriga saab kaubale nii, et teeme mingi grupitellimuse ja siis nad tulevad veavad need asjad mööda Muugat laiali?

Mul oleks 36tk 28x120x350 pruune terrassilaudu vaja tegelikult, mis siiani on kättevõtmise taga seisnud, kuna autol pole kärukonksu ja salongi neid 3,5-meetriseid latte ei lao. Rahaliselt siis nende letika järgi ca 3000 krooni.

ei, tfr,
investreiga saab kaubale igal juhul, lihtsalt kuna tellimused on suhteliselt väiksed, siis kergem tellida koos, et saaks ikka tasuta:) kui tellid oma kauba ära nt homme, siis saad aialippide tellimusega vast ühel ajal ja seega ettevõttel soodsam siia sõita.. ag anagunii ootavad nad nii kaua, kui koorem koos, kui just spetsiaalselt maksta ei taha.
Mina pole veel kunagi transpordi eest maksnud, aga olen nõus olnud ka ootama, kuni neil selle kandi koorem koos (minu arust toovad tihti Mähele kaupa).

Minul tellimusest nädal möödas ja mõtlesin, et helistan ja uurin.Meister ei olnud midagi kuulnud, võttis uuesti mõõdud ja koguse ning lubas uurida ja teada anda.Kas teil tuli tellimuse esitamise peale mingi kinnitus ka meilile?
Igal juhul, kui nüüd läheb õnneks ja saan oma materjali sealt varem kokkulepitud hinnaga, siis lähen ise järele või saan kätte siit Tallinnast immutusest.

Muudetud marius (12-Oct-2010 15:00:14)

minu tellimus jõudis tunnike tagasi maja ette, seega kaup käes.
sain aru, et teemaalgataja koorem ka? sest kedagi ta siin Muugal ootas enne mind... eks anna teada, kas kaup tuli ja kas rahul- mõtlen just 50x200 prusse jne

Jah, prussid käes ja ei saa kurta. Varsti ilmselt uus sats tellimisel.

Minul ka aialipid eilse õhtu seisuga käes.

Kas keegi Investerilt puitu pole tellimas?

Endal soov aialippe ja prusse lähiajal tellida, saaks äkki transpordi osas ühineda.

mina olen tellimas, kuid ootan endale sobivat pikkust, homme uurin, sest plaan nv maale minna ja möödaminnes materjal käruga ära tuua. Kui nad muidugi minu tellimuse täita suudavad:(

minu tellimus tuuakse järgmine nädal ära, aga aialippe neil hetkel pole. Kui ainult prussidega lepid, siis saad ka vast järgmine nädal kätte:)

Lippide pakkumine neilt olemas, eks sellega läheb veidi aega jah. Eks lasen nii prussid kui lipid siiski korraga tuua, et transpordi eest ühe korra maksta:)

mina olen alati ka allahindlust küsinud ja siis lihtsalt öeldaksegi, et allahindluseks on tasuta transport