Teema: Taimevahetus

Tere! Kas oleks keegi huvitatud mõnest toataimest-ehk siis pakkuda oleks tähnilise  aaloe taimi,  ratsuritähed, üks väike draakonipuu ja veel üks väike aaloeline (nime kahjuks ei tea), võimalikud veel mõned liigid-vastu sooviks nt kurgitaimi või lihatomati taimi. Võib ka muud pakkuda smile Kirjuta kiskakiska@hot.ee või tel 58049969

Re: Taimevahetus

Tomati ja kurgitaimed nüüd kõik olemas smile Kui keegi on huvitatud toataimedest siis võib kõike vastu pakkuda-nt suvelillede taimi või mida iganes. Samas võin need toataimed ka täiesti niisama ära anda smile

Lean Sigma Healthcare wrote:

"Management, IS and marketing need to team together to form a common vision for the Web," Managed Healthcare (Vol. 10, No. 3) March 2000.

Mis see siis nüüd tähendab?

Mul on pakkuda u tosin p2evalille, natuke hiina astreid ja umbes 5 dekoratiivkapsa kribulaid. N2dala v paari p2rast j22b ilmselt yle ka yksjagu chillisi... V6in t2itsa lahkelt loovutada soovijatele.

ZukaTripp wrote:

Mul on pakkuda u tosin p2evalille, natuke hiina astreid ja umbes 5 dekoratiivkapsa kribulaid. N2dala v paari p2rast j22b ilmselt yle ka yksjagu chillisi... V6in t2itsa lahkelt loovutada soovijatele.

Mina oleks küll täitsa huvitatud, igast sordist kohe tahaks paar taime. Kui soovid midagi minu poolt pakutavatest toataimedest siis tule ja vali välja smile) kirjuta palun kiskakiska@hot.ee

Saatsin sulle e-postile teate

ZukaTripp wrote:

Hei! Oleksin ka üsna huvitatud mõnest taimest igast sordist nt, eriti chillidest, sest jäin ise külvamisega hiljaks. Kahjuks taimi vastu pakkuda ei ole. Võin käsitööseepide vastu vahetada kui on soovi.  smile

Piprad on veel natuke v2iksed, aga umbes n2dala p2rast v6in jagada kyll.

ZukaTripp wrote:

Piprad on veel natuke v2iksed, aga umbes n2dala p2rast v6in jagada kyll.

See oleks äraütlemata tore! Kas saaksid mulle meilile kirjutada kui oled valmis beebidest loobuma? lohelaps@hotmail.com
Ja kui sind mu seebid huvitavad, siis facebookist Pirjo Madiberg'i nime alt leiad selle aasta seebialbumi ka wink

Kevad jälle käes ja mul üle mõned taimed:)

Tomatitaimed: "Black cherry"-15tk "Marmande"-3tk Kollane ploom "Perun"-6tk Ploom "Roma" 1tk
Peruu füüsal (kiivimaitseline) 3tk
Cayenne paprika 2tk
Arbuus "Sugar baby" 2tk
Arbuus(kollane) "Janosik" 2tk
Melon "Ananas" 3tk
ja 2 kõrvitsataime
Nimekiri tuli pikk aga tahaks kõigest lahti saada smile vastu võib pakkuda mida iganes.... aga eelistaksin pikka kasvuhoonekurki, suvelille taimi jne smile
kirjuta kiskakiska@hot.ee või sõnum foorumisse

Muudetud kiskakiska (24-Apr-2014 20:58:50)

Oleks pakkuda igasugu püsikaid Kreegipuu pst-l. Nimesid ei tea, kel huvi võib kohapeale tulla ja mis meeldib, välja kaevata. Soovin peenrad miinimumi peale likvideerida. Huvi korral vaustek@gmail.com.

mul on käokinga ja pojengi,  tahan oma püsikupeenrad ringi teha - kas keegi soovib?

kadri wrote:

mul on käokinga ja pojengi,  tahan oma püsikupeenrad ringi teha - kas keegi soovib?

Kadri, mina oleks huvitatud pojengidest!