Teema: Muruniiduki hooldus ja remont.

Kui muruniitja jukerdab siis leiab rohtu minu juurest.Võlli sirgestamine Briggs & stratton mootoritele ja muu vajalik hoole.

Kahjuks ei ole ajanappuse tõttu võimalik mul omal niidukeid 2017. aastal hooldada.Küll aga leiab hoolde ja remondiabi minu sõbra juures .telefon:5210078 Eero.

Muudetud hevimees (23-May-2017 18:51:55)

Re: Muruniiduki hooldus ja remont.

Kuna esimesed niitmised nüüd seljataga tõstaks teemat juhuks kui mõnele jäi see teema leidmata.

tera teritus ja trossi parandus, kas neid ka teed?

Ja ikka see ju hoolduse hulka kuulub ,et masin saaks toimima ikka.

Jupp aega ei jõudnud foorumi ligi, aga parem hilja kui mitte kunagi - käidud, kiidaks ja soovitaks teistelegi. smile

Tänud minugi poolt. smile

Väga hea töö !!!

suur tänu suure töö eest- töötab nagu kulda:)

kasutasin samuti "hevimees" teenust muruniiduki remontimiseks. olen väga rahul, veelkord suurimad tänud smile

Tere jahedat hooaja algust.Ka sel hooajal saab niidukitele hoolet Saluheina tee 26.
Ega muru kasvamatta jäta olenematta jahedast kevadilmast.

tel  Jaanus

Muudetud hevimees (23-May-2017 18:52:55)

Suur-suur tänu hevimehele - muruniiduk väga kiiresti superheas korras smile)

Enda niiduk ok aga jäin naabrinaise oma kuulama, pöörded käivad üles alla. On mõtekam tal uus osta või ...?

joelcce wrote:

Enda niiduk ok aga jäin naabrinaise oma kuulama, pöörded käivad üles alla. On mõtekam tal uus osta või ...?

Mul 3a vanuse Partneriga sama mure.Sellest 2 aastat on nüüd kasutuses olnud.Ei olnud nagu odav masin ka.Käis sügisel hoolduses, kõik oli ok.Nüüd kevadel pöörded kõiguvad mis kole.Vahetati see karburaatori juures olev vedru ja küünal ka uuesti ära ,kuid ei mingit tolku.Mingi hetk tõmbab pöörded ühtlaseks, kuid ainult hetkeks.Ja vahet pole kas seda vedrukinnitust reguleerida või mitte(pöörded kõrgemaks või madalamaks, see hoob vedru küljes käib ikka edasi tagasi ja pöörded kõiguvad).Sai nüüd värske 98 kütus ka sisse pandud ja ei mingit vahet.Kusjuures karburaator on uus, vahetati sügisel ära.Siiani käinud Meriväljal hoolduses, kuid tema sõnul pole seal nagu midagi enam parandada seega mul ka nõu otsas.Kuulsin hiljuti üht Husqvarnat töötamas, lausa lust, kui ühtlaselt mootor töötas.
Samas järsu tõmbega läheb esimese korraga tööle, naine tõmbab nati nõrgemalt ja temal on vahest probleeme tööle saamisega.Masinal seal küünla luti otsik metallist(isegi ei tea mis õige nimetus sellel on), olen kuulnud, et see ei pidavat väga töökindel jupp olema, kas viga äkki selles?Samas öeldakse, et kui see vigane, siis tööle enam masin ei lähe.

Mudeliks Partner P 53-500CMW kui ei eksi.

Muudetud marius (03-Jun-2011 09:38:15)

Post's attachments

Partner P 53-500CMW.jpg
Partner P 53-500CMW.jpg 132.15 kb, faili ei ole alla laetud. 

Faili allalaadimiseks palun logi sisse.

Tänud nõu eest, proovin täna kohe ära.Kuigi peale uue karburaatori panemist oli niidetud 2 korda ja siis jäi talveks seisma..Seega pidi mul kütus või kütusepaak ikka korralikult sodi täis olema, et nii ruttu sõelad ummistas.

Muudetud marius (03-Jun-2011 10:50:54)

Need filtrid oli kõik nagu uued, käisin pehme harjaga igaks juhuks üle ka.Seega minu niiduki probleem on kuskil mujal.

Tere
Tuli tahtmine oma vana niiduk juppideks tõmmata (nagu ikka kui poisike välja lööb ja suur tahtmine näha, kuidas asjad toimivad), kuid nagu käparditega ikka juhtub, ei oska nad seda uuesti kokku panna. Niiduk Partner 3750sm -Briggs & Stratton, 2,6 kw 3,5hj .
Ega seal kokkupanekul miskit nii väga keerulist polegi - hammasratastel märked peal, kuid mis mis märgiga kokku läheb ei jõua kohale
Ehk siis mootori panin ka kokku, kuid aparaati turtsuma ei saa - proovisin panna hammasrattad teise asendisse kuid ikka ei miskit. Üritasin aru saada ka klappide tööst... ei miskit
Küllap ei oska ka süüdet korda seada ja ma ei imestaks kui seal veel miskit valesti

Nüüd jõuan siis küsimuse juurde: kuna uus niiduk olemas, siis kas tasubki vaeva näha, et vana tööle panna? Mis see tuuning maksaks?

-

Muudetud hevimees (11-Apr-2016 21:30:45)

sad rendiniidukit enam pole.

Muudetud hevimees (19-May-2013 21:52:01)

Müüa kasutatud  muruniiduk  MTD  (bensiiniga )  lõikelaius 51 cm.  Korras. Hästi hoitud, õli alati õigel ajal vahetatud, ülearu pikaks kasvanud muru pole sellega kunagi niidetud.
Hind  50.-€  Tel. 5297885;  51972649

Niidukil on võll kõver, kas selle ka kuidagi sirgeks saab ja mis hinnaga?

Mul oleks vaja, et keegi mootorsae yle vaatab, jukerdab juba m6nda aega. Hevimees? roll

Niidukihooldus ikka toimib.Mootorsaagide ja trimmeritega  ei tegele.

Tere
Ega sul mõnda doonorit pole - mul nimelt paar aastat vana niiduk ja kõik neli ratast vahivad eri suundadesse. Täitsa vedelad on ja seda juba algusest peale. Et ega mingeid paremaid rattaid pole või viitsite leiutada?

Mul ka kere kohta küsimus, kas on keresid B&S mootoritele eraldi müüa kusagil?

Sorry, remonditeenust ei vaja, ainult varuosa, ise remondimees.

Tõstaks veidi teemat ja annaks teada ,et jõudumööda tegelen jätkuvalt niidukitega.