26

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

Teemaalgataja uuesti siin: mul siis asi niikaugel, et kohal on käinud 2 projekteerijat - üks joonistas üles kõik hooned, mis krundil asuvad (?), teine vaatas, kuskohast ühendus hoonega teha. Mingit kõrgust hoonest väljuva toru kohta ta kohapeal ei tuvasta, ütleb, et krundiväline kaev on 1.40 sügavusel ja tuleb trass teha 1cm meetrile kaldega. Kogu lugu.

27

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

See ilmselt mingi standardtasu, pole keegi mu trassi pikkust mõõtnud. Aga järgmise postitaja numbrid on valusad... mad

28

(118 vastuseid, postitatud Muuga)

Nüüd siis algatus tehtud, võetud hinnapakkumine projekteerimiseks OÜ Watercom, Veemees. Kinnistusisene projekteerimine koos topogeodeetilise uuringuga maksab 141.12eur. Võimalik  ka järelmaks 12.60 kuu.

29

(13 vastuseid, postitatud Muuga)

Enne liitumist pead muidugi lepingu sõlmima ja siis, kui luba antud- vesi peale!

30

(13 vastuseid, postitatud Muuga)

A kes on öelnud, et ei lubata? Peaasi, et sul projekt on neile sobivas vormis kinnitatud. Kaeva ja vea torud ise.

31

(13 vastuseid, postitatud Muuga)

Oh sa mait, kus oskavad küsida! Maardust igatahes öeldi, et üsna varsti on võimalik liituda.

32

(0 vastuseid, postitatud Muuga)

Kas keegi teab Muuga kandis mõnda meistrimeest, kes oskaks "Tikka" õmblusmasinat veidi turgutada?

33

(7 vastuseid, postitatud Muuga)

OO, ta on juba tugevasti muutunud võrreldes eelmisega, isegi on välja jäänud punkt, et Muuga suvitusala ei ole soovitav välja ehitada alaliseks elamiseks lol

34

(7 vastuseid, postitatud Muuga)

Muuga endises suvilapiirkonnas on reoveekanalisatsioon välja ehitatud, elamutele paigaldatud kogumismahuteid enam ei kasutata.:)

35

(49 vastuseid, postitatud Muuga)

Muuseas, Ploomipuus aeti alles mõni aeg tagasi alla meeskodanik (surnuks) ja lahkuti sündmuskohalt.

36

(2 vastuseid, postitatud Muuga)

Kas kusagil levivad ka kuuldused, millal siis kanalisatsiooniga liituma saab hakata? Ega ikka päris talvel ka seda kaevamisetööd ei tahaks ette võtta. Igavesti vaikus juba pikemat aega igal pool smile

37

(1 vastuseid, postitatud Muuga)

Noh, tegelikult aiatagune pole enam sinu maa.., eks neile on antud korraldus teeperved justkui taastada. Ploomipuus pandi ka kraavipervele lahtist kuiva mulda törtsukaupa- no see ka töö.

Ah või nii on lood! Ma ka mingi aeg tagasi kirjutasin neile kirja, et minu aiatagune kraav tehti sügavam, kui peakraav, panid "jõe tagurpidi voolama". Reaktsiooni ei mingit. Eelmisel nädalal olevat mingi seltskond jalutanud, võimalik, et võtsid ka minu tänava vastu. Ilmselt seda infot kuskil üleval ei ole, mis tänavad vastu võetud on.

Paistab, et vastuseid ei ole...

40

(5 vastuseid, postitatud Ärifoorum)

Tahaks ka toidu tootjat teada ja kas on ka vanale  ja paksule koerale sobivat light toitu?

41

(24 vastuseid, postitatud Muuga)

ohhoo, huvitav, kuhu see seal mahub?

Huvitav, kas liitumistasu on erinev nendel, kes veega liitumise eest on tasunud 18000-20000 eeK ja nendel, kes veega varem pole liitunud? Kas saan õieti aru, et kanali ja veega liitumisel ei ole erinev tasu nendel, kellel vesi juba olemas?

No nendest põhjustest on ainult 1 tõsiseltvõetav- et kui post vajunud, aga ka siis saaks värava kasvõi nööriga kinni siduda. Aga et ei viitsi väravat sulgeda- no ma ei tea...

Ka ühest korrast võib olla pahandus - minu tänavalt ühe naabri  koer samuti ketis, aeda pole. Jalutasime oma koeraga mööda teed sellest majast mööda ja siis see ketikoer tõmbas ketist lahti ja otseteed hambad mu mehe käsivarde. 2 nädalat paranes. Nii, et olge palun hoolsad oma lemmikutega.

Aga kus sa tead, et polnud ehitusmeestega kokkulepet- nende käest sai ju kõike osta smile

46

(19 vastuseid, postitatud Muuga)

Teavitamisel ja teavitamisel on vahe. Paistab, et jõuluärevus on inimesed kurjaks ajanud. Kahju!

47

(14 vastuseid, postitatud Muuga)

paraku on see nii.

48

(14 vastuseid, postitatud Muuga)

Autojuhi jaoks on peale koppade veel teine õudus - pimedas liikuvad mustad tondid. Palju ei puudunud, et täna hommikul oleks üks selline otsa leidnud. Vastu tuleb suur kallur - hoiad võimalikult paremasse serva, seal aga tuleb vastu must tont. No kuidas see vaene autojuht teda nägema peab? Inimesed, muutuge natukegi nähtavamaks, helkur ei maksa tohutult palju!

49

(19 vastuseid, postitatud Muuga)

Martin, mina ei tihu siin midagi, lihtsalt juhin sinu tähelepanu asjaolule, et iga postitust saab viisakalt teha. Tänan, sinu kraavi mul ei ole vaja, aga sinu stiilist lähtudes, on mul sinust oma arvamus. Ei ole vaja vastata.

50

(19 vastuseid, postitatud Muuga)

Ausalt öeldes sellises stiilis postituse põhjal ei tahaks ma sinu tuppa ka tulla, kui ma oleks kraavi kukkunud ja ära eksinud. Postitus teises stiilis ei oleks sinu suhtes negatiivset häälestust tekitanud.